LM3S8930-IBZ50-A2
LM3S8930-IBZ50-A2
型号
LM3S8930-IBZ50-A2
制造商
Texas Instruments
描述
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 108BGA
数据表
LM3S8930-IBZ50-A2.pdf
所属分类
家庭
Embedded - Microcontrollers
系列
Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 8000
支付方式
送货服务
LM3S8930-IBZ50-A2
请求报价
型号
数量
联系人
邮箱
公司名称
内容
    规格
    Part Status Active
    Core Processor ARM® Cortex®-M3
    Core Size 32-Bit
    Speed 50MHz
    Connectivity CAN, Ethernet, I²C, IrDA, Microwire, SPI, SSI, UART/USART
    Peripherals Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
    Number of I/O 34
    Program Memory Size 256KB (256K x 8)
    Program Memory Type FLASH
    EEPROM Size -
    RAM Size 64K x 8
    Voltage - Supply (Vcc/Vdd) 2.25 V ~ 2.75 V
    Data Converters -
    Oscillator Type Internal
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)