SN75ALS056DWR
SN75ALS056DWR
型号
SN75ALS056DWR
制造商
Texas Instruments
描述
IC TXRX BUS TRAPESOIDAL 20SOIC
数据表
SN75ALS056DWR.pdf
所属分类
家庭
Interface - Drivers, Receivers, Transceivers
系列
支付方式
送货服务
SN75ALS056DWR
请求报价
型号
数量
联系人
邮箱
公司名称
内容
    规格
    Part Status Active
    Type Transceiver
    Protocol IEEE 896
    Number of Drivers/Receivers 4/4
    Duplex -
    Receiver Hysteresis -
    Data Rate -
    Voltage - Supply 4.75 V ~ 5.25 V
    Operating Temperature 0°C ~ 70°C
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)