SN75C23243DLR
SN75C23243DLR
型号
SN75C23243DLR
制造商
Texas Instruments
描述
IC DUAL RS232 PORT 3-5.5V 48SSOP
数据表
SN75C23243DLR.pdf
所属分类
家庭
Interface - Drivers, Receivers, Transceivers
系列
支付方式
送货服务
SN75C23243DLR
请求报价
型号
数量
联系人
邮箱
公司名称
内容
    规格
    Part Status Active
    Type Transceiver
    Protocol RS232
    Number of Drivers/Receivers 6/10
    Duplex Full
    Receiver Hysteresis 500mV
    Data Rate 250kbps
    Voltage - Supply 3 V ~ 5.5 V
    Operating Temperature 0°C ~ 70°C
    Mounting Type Surface Mount
    Package / Case 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)