TS12A4515DR
TS12A4515DR
型号
TS12A4515DR
制造商
Texas Instruments
描述
IC SWITCH SPST 8SOIC
数据表
TS12A4515DR.pdf
所属分类
家庭
Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers
系列
支付方式
送货服务
TS12A4515DR
请求报价
型号
数量
联系人
邮箱
公司名称
内容
    规格
    Part Status Active
    Switch Circuit SPST - NC
    Multiplexer/Demultiplexer Circuit 1:1
    Number of Circuits 1
    On-State Resistance (Max) 10 Ohm
    Channel-to-Channel Matching (ΔRon) -
    Voltage - Supply, Single (V+) 2.7 V ~ 12 V
    Voltage - Supply, Dual (V±) -
    Switch Time (Ton, Toff) (Max) 75ns, 45ns
    -3db Bandwidth 520MHz
    Charge Injection -11.5pC
    Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) 7.5pF, 7.5pF
    Current - Leakage (IS(off)) (Max) 1nA
    Crosstalk -
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
    Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)